Horoskopii ditës, 14 maj 2024 - Gazeta Express
string(28) "horoskopii-dites-14-maj-2024"

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 7:00

Horoskopii ditës, 14 maj 2024

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 7:00

DASHI

Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë, përpiquni të mos e teproni përndryshe rrezikoni të debatoni me kolegët dhe eprorët.

Lexo Edhe:

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 maj 2024), kjo hënë e bukur në qiell vazhdon t’ju japë mbështetje në dashuri. Në punë është më mirë të mos humbisni kohë, përpiquni të punoni më shumë. Do të arrini gjëra të mëdha.

BINJAKËT

Duhet pak më shumë kujdes me të tjerët dhe veçanërisht me partnerin. Ka disa pengesa në punë, por me kalimin e kohës do të mund të ecni përpara.

GAFORRJA

Duhet të përpiqeni të mos fajësoni shumë të tjerët, hidhini fajin këtë herë. Keni shumë ambicie në punë por zbatimi i të gjithave do të marrë pak kohë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 maj 2024), nuk është dita ideale për ndjenjat, kushtojini vëmendje disa diskutimeve që mund të zhvillohen me partnerin. Në punë ka një ekuilibër të mirë por duhet të përpiqeni të mos e lini të shembet.

VIRGJËRESHA

Kjo ditë ofron shumë emocione ndaj lëshojeni veten. Përfitoni nga kjo sepse ditë të tilla ngjarje ndodhin rrallë. Për sa i përket punës, përpiquni të shkëputni dhe rimbushni bateritë.

PESHORJA

Duhet të hapeni pak më shumë me të tjerët edhe sepse dashuria është afër. Në punë kushtojini vëmendje disa kolegëve. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Çdo gjë është në rregull.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 maj 2024), duhet të qëndroni të qetë në dashuri edhe nëse nuk është vërtet pika juaj e fortë kur jeni në grahmat e emocioneve. Në punë jeni të admiruar nga të gjithë, vazhdoni kështu.

SHIGJETARI

Është ende një periudhë disi konfuze në dashuri dhe yjet nuk ndihmojnë në këtë këndvështrim. Ka një problem të vogël në punë që po ju ngadalëson. Jo të gjithë donutët vijnë me një vrimë, por ju dini si të bëni ato me shije.

BRICJAPI

Përpiquni të mos jeni shumë posesiv në dashuri sepse partneri juaj po i ndjen efektet. Një lajm interesant ka mbërritur në punë që nga fundi i muajit.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 maj 2024), hapuni më shumë në dashuri dhe deklaroni ndjenjat tuaja. Nuk është një moment rozë në punë, por do të jetë më mirë nga java e ardhshme. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

PESHQIT

Përpiquni të qëndroni të qetë në dashuri sepse pavarësisht disa blloqeve të vogla dielli do të shkëlqejë sërish. Nëse ka pasur polemika dhe diskutime, bisedoni dhe kërkoni një marrëveshje. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Jeni shumë të stimuluar në punë, vazhdoni kështu. Mundësi të shkëlqyera në të gjitha frontet. Përveshni mëngët.