Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019


Gazeta Express
15 Prill 2019 7:45

Dashi

Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të zgjuar interesin e tyre, por vetëm të kokës dhe jo të zemrës!

Puna: Qartësia juaj dhe vigjilenca mendore do t’ju mundësojnë të vazhdoni marrëdhëniet e punës në mënyrën më të mirë

Demi

Dashuria: Ju do të jeni shumë sensual dhe të pasionuar, por emocionet do të jenë të pasigurta dhe luhatëse. Në zemrën tënde ndoshta ka pak stuhi, përpiquni ta dominoni atë. Zemrat e vetmuara ndoshta do të kuptojnë se ndjenjat ndaj një ish nuk janë zhdukur.

Puna: Në punë ju do të gëzoni favoriett maksimale astrale, kështu që mund të jetë një kohë e mirë për të vënë projekte të reja në zbatim.

Binjakët

Dashuria: Disa ngjarje të papritura do t’ju pengojnë të vlerësoni me qetësi emocionet tuaja dhe ndoshta do të shihni gjithçka pak më të errët në lidhje me marrëdhënien tuaj. Mundohuni të jeni më optimist. Beqarët do të kenë shumë mundësi të kalojnë këtë ditë në mënyrë paqësore.

Puna: Ju do të keni për të luftuar dhe të përpiqeni për të mbrojtur projektet tuaja dhe për të kryer ato përpara pavarësisht nga çdo gjë.

Gaforrja

Dashuria: Pakënaqësia dhe tensioni nervor do t’ju pengojnë të jetoni me qetësi. Ju po kaloni një fazë ndryshimesh që do t’ju udhëheqin për të zbuluar një mënyrë tjetër të jetesës. Beqarët do të duhet kohë për t’u përshtatur në një situatë të re.

Puna: Disa tensione në mjedisin e punës mund të jenë të pashmangshme. Shmangni konfrontimin në mënyrë që të mos humbni favorin me eprorët.

Luani

Dashuria: Një ditë e veçantë për dashurinë, do të ndiheni në qiellin e shtatë dhe bashkëpunimi me të dashurin tuaj do të jetë i tillë që të përshpejtojë projektet për të ardhmen. Bashkëjetesa dhe dasma janë në horizont! Nëse jeni të vetëm dhe keni një ëndërr, përpiquni ta bëni atë të ndodhë!

Puna: Rreziku i tensioneve dhe grindjeve në vendin e punës është i lartë, më mirë të shmanget për të kryer detyrat e njerëzve në mënyrë paqësore.

Virgjëresha

Dashuria: Me Venusin dhe Marsin në favorin tuaj, zemra dhe shqisat do të udhëtojnë në drejtim të lumturisë dhe përmbushjes. Ju do të rikuperoni besimin tek vetja. Beqarët mund të përjetojnë ndjesi të thella dhe intensive, nga të cilat ata nuk do të donin të zgjoheshin.

Puna: Sot ju e dini se ku të shkoni, dhe mbi të gjitha se çfarë strategjie të aplikoni për të arritur qëllimet tuaja.

Te fundit


Kthehu lart