Hap sinjalin dhe ‘fluturon’! Pamjet e aksidentit të çuditshëm në Shqipëri - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 15:10

Hap sinjalin dhe ‘fluturon’! Pamjet e aksidentit të çuditshëm në Shqipëri

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 15:10

Një aksident që ka ndodhur në aksin Konispol- Sarandë, është filmuar ‘live’ nga një shofer në momentin kur makina ‘fluturon’ jashtë rrugës.

Nga pamjet nuk kuptohet qartë sesi shoferi/ja nuk ka parë drejtimin e kthesës dhe e ka çuar makinën krejtësisht në anën e kundërt. Për më tepër shikoni pamjet video./Express