Graniti mendon që Fifi e penalizoi pak në lojën e tij - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:33

Graniti mendon që Fifi e penalizoi pak në lojën e tij

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:33

Granit Cana është ai që e ka lënë shtëpinë e Big Brother Albania VIP

Pas daljes ai ka thënë se mendon që ndoshta ishte pikërisht raporti i tij i ngushtë me Fifin që e penalizojë atë.

Lexo Edhe:

“Ndoshta, ndryshova pas raporteve të fundit”, ka thënë ai.

Megjithatë, Graniti ka thënë se në njëfarë formë është gëzuar që është larguar nga publiku dhe se do të përpiqet që lojën në Big Brother ta shfrytëzojë për mirë jashtë shtëpisë. /GazetaExpress/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.