Grabitja në Nikël/ Hoxha: Nëse kjo ngjarje nuk zbulohet do të çojë në viktima të tjera

Kjo javë u mbyll me një sërë ngjarjesh shumë të rënda kriminale. Në Nikël u grabit dhe dhunua biznesmeni Nazmi Çangu. Deri tani nuk ka asnjë të arrestuar, por çfarë thonë hetimet? Gazetari investigativ Artan Hoxha u shpreh se nëse kjo ngjarje nuk zbardhet nga policia do të çojë në viktima. Hoxha tha më tej … Continue reading Grabitja në Nikël/ Hoxha: Nëse kjo ngjarje nuk zbulohet do të çojë në viktima të tjera