Goli fantastik i Fazliut që heshti tifozët në stadium e Feynoordit - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/07/2021 20:37

Goli fantastik i Fazliut që heshti tifozët në stadium e Feynoordit

Futboll

Gazeta Express

29/07/2021 20:37

Drita është duke shkruar historinë, po e mposhtë 2-1 Feynoordin si mysafirë në stadiumin “De Kuip”.

Drita po humbiste 1-0 pas shtatë minutave lojë pranuan gol, shënoi Til.

Lexo Edhe:

Por, skuadra kosovare arriti të përmbysje gjithçka për katër minuta.

Simonovski në minutën e 12’ dhe Fazliu në atë të 16’ i shënuan dy gola të shpejtë Feynoordit, duke heshtur gjithë stadiumin, raporton Gazeta Express.