Gold Ag shkon në AAK - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/09/2019 11:02

Gold Ag shkon në AAK

Ballina

Gazeta Express

12/09/2019 11:02

Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag.

Me mbishkrimin:

“Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me reperin.

Kujtojmë se Gold Ag ka kohë që njihet si përkrahës i AAK’së dhe kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj.