Gjilan: E godet qëllimisht viktimën me veturë


Gazeta Express
15 Prill 2019 14:51

Raportohet se katër persona të dyshuar pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete.

Të dyshuarit kanë pranuar trajtimin mjekësor, ndërsa njëri prej tyre pas trajtimit mjekësor me veturën e tij qëllimisht ka goditur veturën e viktimës dhe ka lënduar viktimën tjetër.

Katër të dyshuarit janë arrestuar në Gjilan dhe me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa njëri është liruar në procedurë të rregullt.

Te fundit


Kthehu lart