Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/05/2019 14:21

Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion

Rozë

Gazeta Express

15/05/2019 14:21

Mbrëmjen e djeshme në Izrael është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovizion ku shumë shtete performuan këngën e tyre dhe vetëm 10 prej tyre arritën të kalonin në finalen e madhe. Mirëpo, gjatë performancës së Gjeorgjisë të gjithë fansave shqiptar i ka tërhequr vëmendjen këngëtari i cili është një kopje identike e opinionistit Olti Curri.

Ngjashmërinë e ka vënë re edhe këngëtarja Rovena Dilo e cila e ka shpërndarë foton e këngëtarit në fjalë dhe pranë postimit ka shkruar: “Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s`po më besohet që shkove para meje”.

Ndërkohë Olti reagoi duke i dërguar disa emoji të qeshurash dhe duke aprovuar kështu ngjashmërinë mes tyre.