Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 9:48

Gjendet një trup i pajetë në Gramsh, emri i viktimës

Ballina

Gazeta Express

19/08/2019 9:48

Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në qytetin e Gramshit. Sipas inforamcioneve të para mësohet se se viktima është një mashkull.

Po ashtu shtohet se trupi i pajetë është gjetur në afërsi të lumit Devoll në afërsi të fshatit Çekrez. Bëhet me dije se viktima është Besnik Tabkakut rreth 53-vjeç dhe është banor i zonës.

Familjarët kanë konfirmuart se viktima është larguar nga shtëpia ditën e djeshme në pasdite.

Polica në një njoftim për mediat shton se në trupin e 53-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, çka dyshohet se vdekja mund të ketë ndodhur për shkaqe natyrale.