Gjendet i pa jetë në ambientin e punës një 61-vjeçar në Tiranë - Gazeta Express
string(62) "gjendet-i-pa-jete-ne-ambientin-e-punes-nje-61-vjecar-ne-tirane"

Shqiperi

Gazeta Express

09/12/2022 14:47

Gjendet i pa jetë në ambientin e punës një 61-vjeçar në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

09/12/2022 14:47

Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë në godinën e një subjekti privat në Tiranë. Sipas policisë dyshohet se ai është vetëvarur.

Më datë 09.12.2022, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në godinën e një subjekti privat, është gjetur nga kalimtarët, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi Sh. B., 61 vjeç”, njofton policia.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Gazeta Express