Gjakovë: Hyjnë me forcë në shtëpi dhe vjedhin çantën me stoli ari


Gazeta Express
16 Shtator 2019 12:22

Një person në Gjakovë ka raportuar në polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në shtëpinë e tij nga e cila kanë vjedhur një çantë krahu për femra në të cilën dyshohet se kishte pasur stoli ari.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Gjakovë, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në shtëpinë e tij nga e cila kishin vjedhur një çantë krahu për femra në të cilën dyshohet se kishte pasur stoli ari”, theksohet në raport.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart