Ghetto Geasy bashkon forcat me Onat dhe “Shaolinat”


Gazeta Express
16 Tetor 2019 14:31

Një projekt mjaft interesant pritet që së shpejti të publikohet në rep skenën shqiptare.

Janë Ghetto Geasy, Onat, Dj Blunt dhe Real 1, të cilët kanë bashkuar forcat për bashkëpunimin e radhës, shkruan GazetaExpress.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur.

Ende nuk ka ndonjë datë të saktë se kur projekti do të publikohet për publikun, por kjo pritet të ndodh brenda pak ditësh. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart