Getoari reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Marina


Gazeta Express
24 Gusht 2019 9:43

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund. Këngëtari ka publikuar një krah të shoqes, duke treguar kështu se martesa e tyre vazhdon si gjithmonë.

Mahalla mood,”– shkruan reperi krahas fotos.

Foto e publikuar nga Getoari

Dyshja u përfolën se i kishin dhënë fund martesës së tyre pasi nuk u panë më të fotografuar së bashku. Nga disa pastime apo komente që i bënin njëri-tjetrit, Marina dhe Getoria nuk bënin më as pëqime në instagramet përkatëse.

Zërat aluduan se arsyeja e ndarjes ishte xhelozia e Getoarit për moderatoren që po planifikon t’i kthehet televizionit.

Te fundit


Kthehu lart