Genta shumë e dashuruar, nuk po i ndahet të dashurit - Gazeta Express

Genta shumë e dashuruar, nuk po i ndahet të dashurit

Ballina

Gazeta Express

19/11/2019 16:03

Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi.

Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej personazheve më të përfolura në show biz.

Fillimisht bujë mediatike bëri një video ku Genta puthej me të dashurin e saj, e më pas nuk vonoi dhe këngëtarja u shfaq publikisht dorë për dore me të.

Mësohet se i dashuri i saj është turk dhe biznesmen i njohur, ku kompania e tij vepron në Turqi dhe në Zvicër.

Së fundi këngëtarja ka pozuar në Zvicër që me gjasë mund të jetë bashkë me të dashurin e saj turk.

View this post on Instagram

Switzerland ??

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Siç kuptojmë që nga kjo kohë ata do bëhen një çift i pandashëm. Se kur do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë mbetet të shihet.