Genta Ismajli është bërë bionde - Gazeta Express

Genta Ismajli është bërë bionde

Rozë

Gazeta Express

13/06/2019 12:14

Genta tashmë është bërë me flokë të bardhë.

Ajo njihet si një nga brunet më të bukura të estradës, por këngëtarja Genta Ismajli jo rrallëherë ka guxuar të eksperimentojë me dukjen e saj, e sidomos me flokët.

Por, këtë herë duket se Genta të ndryshojë drastikisht, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet para një vetura dhe e veshur me shumë stil, ndërsa ka treguar se është në Chicago, në vendin ku është rritur.

View this post on Instagram

g u c c i | t h i s | g u c c i | t h a t

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Duket se Genta po bën gati një projekt të radhës, e me siguri se edhe këtë herë do të kemi një këngë me shumë ritëm nga Genta për sezonën e verës./Gazeta Express/

View this post on Instagram

ponle música, pa' que esto no pare ?

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on