Genc Prelvukaj bëhet bashkë me Aurela Gaçen në këngën ‘Adrenalinë’


Gazeta Express
25 Qershor 2019 17:12

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Genc Prelvukajt dhe Aurela Gaçes.

Kënga quhet “Adrenalinë” dhe është e shoqëruar me videoklip veror.

Gjithçka është realizuar nga reperi teksa të dy kanë premtuar ‘zjarr’ pas kësaj kënge dhe e tillë qenka.

Kërceni teksa dëgjoni tingujt ritmik të këtij super-bashkëpunimi.

Genc Prelvukaj & Aurela Gace – Adrenaline (Official Video)

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart