Gaz Demi ndihmon Prishtinën, pas gjashtë vitesh rikthen e bën të kaltër Labinot Ibrahimin - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

14/08/2019 20:07

Gaz Demi ndihmon Prishtinën, pas gjashtë vitesh rikthen e bën të kaltër Labinot Ibrahimin

Instant

Gazeta Express

14/08/2019 20:07

Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë

Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duke pranuar ofertën e transferimit të Labinot Ibrahimit, nga radhët e Partizanit nga Tirana në Prishtinë.

Labinot Ibrahimi, ndër futbollistët më të dashur të tifozërisë së kuqe, do të rikthehet në skuadrën e Prishtinës pas 6 vitesh kur në vitin 2013 kishte lëvizur për Tiranë.

Labinot Ibrahimi, ka fituar të gjitha trofetë e mundshëm, si me Prishtinën po ashtu edhe me Partizanin.

Ndërsa, FC Prishtina, edhe njëherë falënderon publikisht presidentin Demi për ndihmën dhe bashkëpunimin e ngushtë ndërmjet dy klubeve.