Futbollistët e Anglisë dhe Kosovës zbresin në ‘Fadil Vokrri’ - Gazeta Express

Futbollistët e Anglisë dhe Kosovës zbresin në ‘Fadil Vokrri’

Sport

Gazeta Express

17/11/2019 16:57

Gjithçka është gati për startin e ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë, që do të nisë nga ora 18:00.

Futbollistët tashmë kanë arritur në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

‘Dardanët’ dhe ‘tre Luanët’ kanë zbritur tashmë në fushë, raporton Gazeta Express.