Kthehu lart

Si do të reagonit po të ju ndodhte juve kjo?

Si do të reagonit po të ju ndodhte juve kjo? GazetaExpress

Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti.

Një e tillë është realizuar në një qendër tregtare.

Videoja është mjaft qesharake, por protagonistët vendosen në situata mjaft të sikletshme.

Ju si do të reagonit në këtë situatë? Ndiqeni videon.

    Data: 24 Shtator 2018 07:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera