Kthehu lart

Shqiptari heq rrobat dhe noton në borë

Shqiptari heq rrobat dhe noton në borë GazetaExpress

Një video qesharake po qarkullon në rrjetet sociale.

Aty shihet një shqiptar teksa i gëzohet borës.

Ai madje i largon të gjitha rrobat dhe noton thuajse është në det.

Për më shumë, ndiqeni videon.

    Data: 10 Janar 2019 14:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera