Kthehu lart

Shqipëria e mbushur me plazhe të nudistëve(FOTO)

Shqipëria e mbushur me plazhe të nudistëve(FOTO) GazetaExpress

​Vera e sivjetshme ka prodhuar shumë skena të nxehta nga plazhet e Shqipërisë. Duke nisur nga plazhi më i afërt, ai i Golemit e deri në jug, qysh në fillim të verës janë raportuar edhe topless e para

Femrat topless në plazh janë kthyer edhe në një gjah mediatik. Çdo foto e tillë që qarkullon në webe të  ndryshme, është aty mbi të gjitha, sepse merr klikime edhe pse personazhet që kanë preferuar të heqin rrobat nuk janë njerëz të zakonshëm e të panjohur. 

E vërteta është se ka një kuriozitet të madh për këdo që guxon e heq reçipetat, e po ashtu ka dëshirë të madhe nga shumë njerëz që duan të marrin rreze pa u penguar nga kostumet e banjës. Duke parë këtë dëshirë të madhe të njerëzve ndoshta është koha që edhe në Shqipëri të flasim për krijimin e një plazhi nudistësh, apo një plazh ku të dalësh topless nuk përbën kaq bujë dhe kaq lajm.

    Data: 22 Korrik 2015 16:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera