Kthehu lart

Rrahje masive në restorant për shkak të ushqimit

Rrahje masive në restorant për shkak të ushqimit GazetaExpress

Grushte, ngrehje flokësh dhe gjuajtje me gjësende karakterizuan një restorant meksikan në Dallas, Teksas, pas një argumenti për patate të skuqura dhe salcë domatesh.

Rrahja ndodhi në restorantin ‘El Paisano’ në Dallas, Teksas, thuhet sipas Eater.com.

Isael Rojas e incizoi momentin e përleshjes mes klientëve në restorant – dhe e publikoi videon në Facebook, transmeton Gazeta Express.

Videoja ka marrë më shumë se tre milionë shikime, prej se është publikuar në Facebook.

Shikojeni:

    Data: 03 Mars 2018 11:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera