Kthehu lart

Po i bën të gjithë konfuzë, çfarë nuk shkon me trupin e modeles?

Po i bën të gjithë konfuzë, çfarë nuk shkon me trupin e modeles? GazetaExpress

Një fotografi e publikua nga një modele në Tëitter është bërë virale pasi një hendek jashtëzakonisht i madh shfaqej midis këmbëve të saj.

Marisol Villanueva, shihet duke bërë selfie në një pasqyrë të cilën e postoi në facebook duke shkruar: "Unë kam kombinuar vija vertikale dhe horizontale".

Fototgrafia u shpërnda 23.000 herë në rrjetet sociale duke i bërë konfuzë të gjithë

Megjithatë, shumë përdorues të medias sociale nuk i vunë re vijat vertikale dhe horizontalë në veshjen e modeles por u shqetësuan kur në fotografi ajo dukes sikur kishte vetëm një këmbë dhe se dukej sikur një hendek i madh ishte krijuar me këmbën dhe trupin e saj.

    Data: 26 Shkurt 2018 11:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera