Kthehu lart

Peshon 165 kilogram, nusja martohet nudo para 700 personave, ja arsyeja

Peshon 165 kilogram, nusja martohet nudo para 700 personave, ja arsyeja GazetaExpress

Monique Penberthy nga Australia, kishte ëndërruar shumë për ditën e dasmës së saj, por një sëmundje ia shkatërroi planet. Madje ajo kishte caktuar, vendin dhe kishte gjetur një fustan të përshtatshëm për peshën e saj.

Por ajo u prek nga një virozë e rrallë dhe ra në koma. Shumë menduan se mund të vdiste dhe për këtë arsye kompania ku kishte porositur fustanin e shiti, transmeton shekulli.

Pasi kërkoi për disa javë një fustan dhe nuk e gjeti dot, nusja vendosi të shkonte nudo në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Por bashkëshorti i saj Rowan nuk e la në baltë duke u zhveshur edhe ai.

    Data: 22 Shtator 2018 09:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera