Kthehu lart

Pasi të shihni këtë video, nuk do bëni më selfie

Pasi të shihni këtë video, nuk do bëni më selfie GazetaExpress

Nuk është as dy minuta e gjatë, por kjo video do t'ju tmerrojë.

Ajo është bërë nga një studente filmi dhe titullohet “Selfie nga ferri”.

Autorja e videos është studentja gjermane, Meelah Adams. Ajo thotë se është frymëzuar nga filmat horror.

Shikojeni videon: 

    Data: 24 Shtator 2018 16:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera