Kthehu lart

Pas një aksidenti kishte mbetur e paralizuar, tregon se pse gjatë marrëdhënieve seksuale me burrin ajo kishte qarë

Pas një aksidenti kishte mbetur e paralizuar, tregon se pse gjatë marrëdhënieve seksuale me burrin ajo kishte qarë GazetaExpress

Një grua e paralizuar në një aksident ka shkruar për herën e parë që kishte marrëdhënie seksuale me burrin e saj, pa ndjenja në organet e saj seksuale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Benita Lambert, 51 vjeçe, nga Willand, Devon, e cila ka shkruar për momentin e saj që i ka ndryshuar jetën pasi u rrëzua nga një kalë i vogël i vajzës së saj, gati 18 muaj më parë.

Në postimin e fundit të saj, Benita tregoi se “takimi i saj i parë seksual” me burrin e saj pas aksidentit e la atë në lot – nga frika se Matt, 42 vjeç, do të ndihej sikur ‘po bënte seks me një copëz mishi’, pasi ajo kishte humbur të gjitha ndjesitë në atë zonë.

Benita ka mbetur me një dëmtim serioz të shpinës, një dëmtim në sy, disa brinjë të thyera dhe një mushkëri të shpuar.
“Natyrisht në ditët e para të rimëkëmbjes dhe rehabilitimit, çdo ditë ishte një ditë për të zbuluar atë që unë mund të ndieja, atë që nuk mund të ndjeja dhe çfarë mund më në fund të ndihesha”.

“Më duhej kohë për të mbledhur guximin për të bërë seks. Isha jashtëzakonisht i vetëdijshëm se edhe pse unë ende ndjeva veten si unë dhe në thelb dukesha sikur unë, realisht nuk ishte e njëjta gjë si para aksidentit”. 

    Data: 28 Shkurt 2018 07:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera