Kthehu lart

Krokodili gjigant del nga deti në plazh, frikësohen pushuesit

Krokodili gjigant del nga deti në plazh, frikësohen pushuesit GazetaExpress

Kjo është ajo që ndodhi në Miri, Malejzi, kur ky krokodil gjigant doli nga deti në plazhin e njohur të mbushur me përplot turistë.

Krokodili i madh mund të shihet duke ecur nëpër plazh, pasi doli nga deti dhe u nis në drejtim të rërës.

Kafsha, që raportohet se është tri metra i gjatë, shihet duke ikur nga burri që e incizon atë, transmeton Gazeta Express.

Videoja u bë viral në rrjete sociale. 

    Data: 12 Shtator 2018 16:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera