Kthehu lart

Kjo spikere e bukur italiane shfaqë pjesë të trupit të saj më shumë se që duhet (VIDEO)

Kjo spikere e bukur italiane shfaqë pjesë të trupit të saj më shumë se që duhet (VIDEO) GazetaExpress

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe për këtë fakt kishte harruar krejtësisht.

Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj.

Tridhjetëetetë vjeçarja Constanza Calabrese, tregoi më shumë se që donte, ndërsa klipi që është krijuar pak muaj më pare vetëm tani është bërë viral.

Shikoni vperimin naiv të prezantueses së famshme italiane.

/GazetaExpress/.
    Data: 31 Janar 2017 22:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera