Kthehu lart

Këto këpucë janë kaq të bukura për të qenë të vërteta (Foto)

Këto këpucë janë kaq të bukura për të qenë të vërteta (Foto) GazetaExpress

Shumë vajza janë të apasionuara pas këpucëve dhe kanë një numër të madh në dollapin e tyre.

Zakonisht të apasionuarat pas këpucëve zgjedhin të kenë modele unike dhe ndonjëherë të çuditshme.

Mund të themi se këpucët janë miket më të mira të një vajze. Më poshtë do të gjeni disa prej modeleve të këpucëve më të bukura dhe duhet t’i keni patjetër në dollapin tuaj për këtë vit./Blitz.al/ 

    Data: 02 Shkurt 2017 03:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera