Kthehu lart

I gjen kodin e “FB” burrit dhe zbulon fotot perverse, gruaja nga Korça e “degjeneron” keq

I gjen kodin e “FB” burrit dhe zbulon fotot perverse, gruaja nga Korça e “degjeneron” keq GazetaExpress

Një grua nga Korça ka mundur të gjej kodin e Facebook të bashkëshortit të saj, duke pasur kështu mundësinë për të parë se çfarë fshihte ne mesazhe.

Por duket se ajo është përballur me një “surprizë” të pakëndshme, pasi ka gjetur një bisedë me një grua të divorcuar, e cila për më tepër, i kishte dërguar atij disa foto nudo.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, mes çiftit ka plasur një sherr i madh, dhe tashme ajo nuk e lejon atë që të flejë në të njëjtën dhomë.

    Data: 03 Mars 2018 12:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera