Kthehu lart

Gratë e tërbuara rrahin gruan që fjeti me burrat e tyre

Gratë e tërbuara rrahin gruan që fjeti me burrat e tyre GazetaExpress

Ky është momenti kur dy gra detyruan ‘dashnoren’ e burrave të tyre që ta bënte ‘ecjen e turpit’ e zhveshur, duke e rrahur dhe tërhequr atë poshtë një rruge.

Pamjet vijnë nga një fshat në Gadishullin Krimean të aneksuar nga Rusia kohët e fundit.

Një kalimtar i rastit e incizoi momentin kur gruaja në bikini bëhet subjekt i sulmit të dhunshëm, transmeton Gazeta Express.

Njëra nga gratë e godet atë në fytyrë dhe shpinë, përderisa tjetra e kapë për flokësh dhe e tërheqë poshtë rrugës.

    Data: 03 Mars 2018 12:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera