Kthehu lart

Gazetarja harron se tavolina është prej xhami, hap këmbët dhe tregon...

Gazetarja harron se tavolina është prej xhami, hap këmbët dhe tregon... GazetaExpress

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht.

Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj.

38 vjeçarja Constanza Calabrese, tregoi më shumë se që donte, ndërsa klipi që është krijuar pak muaj më pare vetëm tani është bërë viral.

    Data: 21 Shtator 2018 17:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera