Kthehu lart

Femra e kryen lojën në bilardo me vetëm një gjuajtje

Femra e kryen lojën në bilardo me vetëm një gjuajtje GazetaExpress

Seriozisht, nuk do të dëshiroja të luaja kundër saj.

Një video e publikuar në Facebook nga LADbible, tregon se si mund të fitosh në bilardo vetëm me një gjuajtje.

Loja fillon me femrën në video, e cila gjuan e para dhe i fut të gjithë topat e bilardos nëpër vrima, transmeton Gazeta Express.

Kjo po që është aftësi: 

    Data: 12 Shkurt 2019 14:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera