Kthehu lart

E bën urinën mbi butonët e ashensorit, por ia bën vetes më të keqen...

E bën urinën mbi butonët e ashensorit, por ia bën vetes më të keqen... GazetaExpress

Ky është momenti i çuditshëm kur një djalë adoleshent urinon në panelin e butonave brenda një ashensori duke shkaktuar një ndërprerje të energjisë.

Adoleshenti ishte vetëm në ashensor, kur ai vendosi të urinonte në qoshe, përpara se të ndryshonte mendjen dhe të “ujiste” butonat e kontrollit.

Pamjet e CCTV të lëshuara nga zyra e menaxhimit të kullës së banimit ku ai jeton e tregon atë duke urinuar në çdo buton, me sa duket për ‘shaka’ që personi tjetër që arrin në ashensor duhet t’i prek ato.

Por plani i tij dinak filloi të shkojë shumë keq kur sistemi elektrik dështon dhe butonat e panelit fillojnë të marrin lidhje të shkurtër duke bërë tym. 

    Data: 27 Shkurt 2018 13:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera