Shqiptari heq rrobat dhe noton në borë


10/01/2019

Aty shihet një shqiptar teksa i gëzohet borës.

Ai madje i largon të gjitha rrobat dhe noton thuajse është në det.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart