Peshon 165 kilogram, nusja martohet nudo para 700 personave, ja arsyeja


22/09/2018

Por ajo u prek nga një virozë e rrallë dhe ra në koma. Shumë menduan se mund të vdiste dhe për këtë arsye kompania ku kishte porositur fustanin e shiti, transmeton shekulli.

Pasi kërkoi për disa javë një fustan dhe nuk e gjeti dot, nusja vendosi të shkonte nudo në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Por bashkëshorti i saj Rowan nuk e la në baltë duke u zhveshur edhe ai.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart