Nxënësit nuk i ikin kurrë nga mësimi, kjo është mësuesja që po habit botën me pamjen e saj


13/02/2019

Cheng Jhi-wen u bë e famshme në internet, pasi fotografitë e saj duke dhënë mësim në Universitetin e Shkencës dhe Teknologjisë “Chien Hsin” u shpërndanë me të madhe në rrjete sociale.

Fotografitë, të bëra nga studentët, e shfaqin profesoreshën në një fustan të zezë të shkurtër, ndërkohë që po ligjëronte për te drejtat e autorit, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotografitë e saj: 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart