Nusja ia tregon gishtin e mesëm vjehrrit, por e pëson keq (Foto/Video)


08/04/2016

Fillimisht dukej si një shaka, pasi disa gra përreth shiheshin duke buzëqeshur, por kjo ngjarje brenda pak sekondave u shndërrua në rrahje të dhunshme.

Shikoni më poshtë videon dhe disa foto:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart