Meshkujt preferojnë ta kenë femrën me shpinë kur bëjnë seks, këto janë 12 arsyet e "forta"


19/11/2017

Këto pozicione u japin atyre një ndjenjë të epërsisë dhe ata besojnë se ajo kënaq vajzën e tyre më mirë. A doni të dini më shumë arsye pse ata e duan kaq shumë këtë pozicion?

Epo, këtu janë 12 arsyet pse burrat vdesin të bëjnë seks duke e pasur femrën me shpinë.

Është pozita më pak e vështirë për tëBërja e seksit nga mbrapa i bën meshkujt të ndjehen më të sigurt për burrërinë e tyre.

Është një pozicion i fuqishëmAjo u jep burrave pozicionin e mjeshtrit dhe ata e godasin atë me më shumë pasion dhe agresivitet duke bërë dashurinë si të ishin ekspertë edhe në se janë fillestarë.

Nuk do ta shihni atë të fshijë hundën në këtë pozicionAta marrin për t’u fshehur pas jush dhe bëni çdo gjë të neveritshme pa e ditur. Pra, kjo është një pikë plus.

Ai ka një pamje vërtet të mirë teksa shikon prapanicën tuajGoditja nga mbrapa u jep burrave kënaqësinë të kenë një vështrim të kënaqshëm të prapanicës tuaj. Plus ata marrin shansin ta admirojnë për aq kohë sa qëndrojnë në këtë pozicion.

Është fantastike për të gjitha format dhe madhësitëKjo ju kursen nga kapërcimi i njëri-tjetrit që ju bën të pakëndshme dhe frymëmarrja është e vështirë. Ju merrni më shumë kënaqësi me më pak punë.

Stimulon lodhjenNdjeheni të lodhur? Thjesht vendosni një jastëk nën barkun tuaj dhe lëreni partnerin tuaj të bëjë punën. Ju mund të relaksoheni dhe të merrni kënaqësi gjithashtu.

Mund të pushojëNuk kërkon këmbëngulje dhe vazhdimësi. Meshkujt mund ta bëjnë lehtë atë në përputhje me qëndrueshmërinë e tyre dhe të ndalojnë kur ndihen të lodhur.

Kjo lejon pastrim mjaft të lehtëSepse nuk bën pis gjithçka. Të gjithë e dimë që pas seksit duhet të vraposh për në banjo për t’u pastruar.

Ka të ngjarë që edhe ti preferonJo vetëm që meshkujt pëlqejnë të bëjnë seksin nga prapa, por edhe femrat.

Është e mirë edhe për një “të shpejtë”Pozicionet e planifikimit dhe ndryshimet e këndeve nuk është problem këtu. Vetëm të përkulesh dhe le të fillojë argëtimi.

Ai ka vend për të mbajtur duartTeksa ai mban belin tuaj apo prapanicën tuaj, i jep atij lirinë të bëjë gjithçka me trupin tuaj.

Ai merr kënaqësi të papërshkrueshme kur godet prapanicën tuaj dhe kjo është ndjesia më e mirë në botë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart