Krokodili gjigant del nga deti në plazh, frikësohen pushuesit


12/09/2018

Krokodili i madh mund të shihet duke ecur nëpër plazh, pasi doli nga deti dhe u nis në drejtim të rërës.

Kafsha, që raportohet se është tri metra i gjatë, shihet duke ikur nga burri që e incizon atë, transmeton Gazeta Express.

Videoja u bë viral në rrjete sociale. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart