Interesante: Shikoni si e qetëson për pak sekonda ky baba fëmijën (Video)


28/07/2017

Një baba ka gjetur një mënyrë shumë interesante për ta qetësuar fëmijën e tij, teksa nuk ndalon vajin, dhe kjo ka funksionuar brenda disa sekondave, transmeton gazetametro.net

Për më shumë shihni videon:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart