Ia vjedhin telefonin, gruaja e rrah keq hajdutin


14/02/2019

Një dëshmitare, nga Buenos Aires së Argjentinës, incizoi momentin, në të cilin viktima mbizotëron hajdutin dhe ia përplasë pajisjen për fytyre.

Autori i krimit dëgjohet duke qajtur dhe kërkuar mëshirë, por gruaja nuk ndalon.

Ai bën thirrje të vazhdueshme ndaj shoferit që ta hapë derën e pasme, por shoferi refuzon ta bëjë këtë.

Ndërkaq, hajduti pohon se kishte tentuar ta vjedhë smartfonin me pretekstin se vajza e tij ishte e uritur, ndërsa ky nuk kishte para për t’i blerë ushqim.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart