Gruaja zvicerane padit burrin kosovar sepse bëri djalin synet


03/06/2014

Një baba kosovar është paditur nga bashkëshortja e tij zvicerane, pasi kishte bërë pa leje synet djalin e tyre. Gjithçka nisur kur kosovari dërgoi në Kosovë të birin e tij, duke e bërë atje synet.

Përveç padisë penale, shtetasi kosovar pritet dhe të divorcohet nga bashkëshortja e tij. Mbi kosovarin rëndon akuza “për plagë të lehta fizike”.

Vogëlushi ishte bërë synet në vëren e kaluar gjatë pushimeve në Kosovë. Fëmija ka tregoi penisin nënës së tij, pas kthimit nga pushimet më gusht 25. “Kishte gjakderdhje”-ka pohuar nëna e vogëlushit. Ndërkohë, nuk dihet ende sasa do të dënohet babai kosovar për akuzat që rëndojnë mbi të. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart