Femra e kryen lojën në bilardo me vetëm një gjuajtje


12/02/2019

Një video e publikuar në Facebook nga LADbible, tregon se si mund të fitosh në bilardo vetëm me një gjuajtje.

Loja fillon me femrën në video, e cila gjuan e para dhe i fut të gjithë topat e bilardos nëpër vrima, transmeton Gazeta Express.

Kjo po që është aftësi: 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart