E pabesueshme, shikoni çfarë bëjnë këta qenë


11/03/2018

Një grup publik në Facebook, me emrin “DOG LOVERS KERALA”, ka publikuar një përpilim videosh të qenve të pabesueshëm.

Videoja e publikuar në grupin që iu dedikohet adhuruesve të qenve, ka marrë mijëra pëlqime dhe shpërndarje, shkruan Gazeta Express.

Se çfarë aftësi të pabesueshme kanë këta qenë, shikojeni videon më poshtë: 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart