Françeska Jaçe i poston disa foto provokuese pa të brendshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 18:55

Me i fundit

Françeska Jaçe i poston disa foto provokuese pa të brendshme

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 18:55

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi. Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa foto që ka postuar në Instagram.

Në këtë set fotografik që ka realizuar ajo është shfaqur mjaft provokuese, e veshur me një fustan të gjatë, të çarë deri në kofshë dhe që të jep idenë që bukuroshja Jaçe nuk ka veshur të brendshme./dosja