Foto nga momenti i supergolit të Mendurim Hotit për Feronikelin


Gazeta Express
25 Qershor 2019 21:14

Feronikeli nis sonte aventurën e tyre për në Ligën e Kampionëve dhe ka kaluar me një gol të bukur në minutën e 3-të ndeshjes në epërsi

Mendurim Hoti me një solo aksion arriti që të kalojë kampionin e Kosovës në epërsi derisa atmosfera në stadiumin Fadil Vokrri vazhdon të jetë impozante.

Deri me tani kampioni i Kosovës po e menaxhon shumë mirë ndeshjen derisa ka pasur edhe dy raste të tjera për të shënuar.

Këto janë disa nga fotot që ka postuar Federata Kosovare e Futbollit për këtë ndeshje. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart