FOTO/ Babai dhe dy vajzat që u shuan në aksidentin e rëndë në Vlorë

Këta që shikoni në foto janë Eduart Gushi dhe dy vajzat e tij Anastasia dhe Eva të cilat bashkë me nënën e tyre u shuan në një aksident mëngjesin e sotëm në Vlorë. Ata po udhëtonin me një automjet tip “Toyota” me targa greke në momentin kur u goditën nga një “Audi” që po vinte … Continue reading FOTO/ Babai dhe dy vajzat që u shuan në aksidentin e rëndë në Vlorë