Formacionet zyrtare: Çekia – Kosova - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

14/11/2019 19:40

Formacionet zyrtare: Çekia – Kosova

Sport

Gazeta Express

14/11/2019 19:40

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Çekisë dhe Kosovës.

Duke nisur nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, Cekia dhe Kosova do të zhvillojnë ndeshjen që po konsiderohet si një finale, për shkak se që të dy ekipet kanë shansin të kualifikohen në “Euro 2020”, raporton Gazeta Express.

Vedat Muriqin në sulm do ta zëvendësojë Atdhe Nuhiu.